Сервісне обслуговування кондиціонерів у Львові

Ми, команда GreenAir, пропонуємо вам гарантійне та після гарантійне сервісне обслуговування кондиціонерів у Львові та області протягом усього року. Звісно, вам відомо, що аншлаг з вибором і встановленням кліматичного обладнання припадає саме на літо, тому завчасно шукайте майстрів, оскільки ближче до “гарячого сезону” буде важче знайти професіоналів.

Сервісне обслуговування кондиціонерів включає в себе:

  Виїзд спеціаліста на об’єкт

  Діагностика кондиціонера

  Чистка кондиціонера

  Перевірка і чистка дренажної системи

  Видалення грибків

  Чистка та можлива заміна фільтрів

  Перевірка параметрів кондиціонування повітря, температури, потоку повітря.

  Та інші індивідуальні ситуації будь-якої складності.

20180412_162935-e1531560121474

Швидше за все, ви вже насолоджуєтесь усіма перевагами кондиціонера, але запитання далі продовжують штурмувати вашу голову!? В будь-якому випадку ми готові давати вам відповіді на найпоширеніші та найбезглуздіші(якщо вам навіть так здається) запитання.

Найчастіше нас питають чи буде кондиціонер працювати добре і без належного подальшого обслуговування? Подібно до інших пристроїв, які використовуються, кондиціонери також потребують періодичних перевірок та процедур обслуговування. Систематичне обслуговування кондиціонера є важливим для вашого комфорту та здоров’я.

Системи кондиціонування – це прекрасне середовище існування для розвитку бактерій та дрібних організмів, які можуть негативно вплинути на добробут і навіть здоров’я людей у приміщенні з кондиціонерами. Можна чекати, коли проблема з’явиться, а можна запобігти її появі. Кожен виробник рекомендує сервіс кондиціонування двічі на рік, а в специфічних умовах частіше. Регулярно обслуговувані кондиціонери менше ламаються і, відповідно, значно знижують експлуатаційні витрати.

Сервісне обслуговування кондиціонерів ми здійснюємо у Львові та області. Якщо вам потрібна ця послуга, просто зателефонуйте нам і ми прийдемо до вас якомога швидше.

Close Menu
Всі результати пошуку
×
×

Cart