ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН КОНДИЦІОНЕРІВ

Компанія “Green air” працює на ринку з 2007 року і спеціалізуємося на системах кондиціонування в побутовому, напівпромисловому і промисловому сегментах по всій Україні. Наші фахівці досвідчені спеціалісти, які володіють усіма необхідними навичками для виконання робіт на об’єктах будь-якої складності. Ми виконуємо всі розрахунки для правильного і якісного підбору обладнання для побутового та напівпромислового сегменту, а для промислових підприємств спеціальні види робіт самих установок – вентиляційних і холодильних машин. Якщо Ви хочете КУПИТИ КОНДИЦІОНЕР У ЛЬВОВІ з монтажем, наші монтажники приїдуть до Вас для проведення замірів, прорахують весь необхідний склад обладнання, зроблять пропозицію за оптимальною ціною. На нашому сайті представлені перевірені бренди кондиціонерів різноманітних брендів та цінових категорій.

Ми, як монтажна та торгова компанія, виконуємо гарантійне та після гарантійне ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА ЧИСТКА КОНДИЦІОНЕРА у Львові та області та іншої кліматичної техніки.

Ми створимо комфортну атмосферу в будь-яку пору року 24/7.

ЗАВІТАЙТЕ  у ШОУ-РУМ – МАГАЗИН !!!! за адресою: м. Львів, вул. Кукурудзяна 2, де розміщено кондиціонери провідних брендів, вентиляція, рекуператори, зволожувачі та очищувачі повітря, обігрівачі та багато іншого.

Звертайтеся, будемо раді допомогти!

НАШІ ПЕРЕВАГИ

11 років досвіду

Наш досвід та задоволені клієнти у галузі кондиціонування найбільше наше надбання за роки роботи

Офіційні представники

Являємось офіційними представниками більш ніж 7 провідних брендів та продаємо тільки найкраще

Професійний підхід

Наші спеціалісти професіонали своєї справи, правильно розрахують, проконсультують та якісно установлять

СВІТОВІ БРЕНДИ

ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ

Запрошуємо до співпраці дизайнерів, архітекторів, будівельні фірми та нових партнерів по бізнесу і пропонуємо вигідні та зручні умови співпраці:

 – продаж кондиціонерів оптом та на постійній основі;

 – відгрузка техніки зручним транспортом по всій Україні;

 – участь у конференціях та технічних семінарах, навчання;

 – бонуси при високому показнику продаж кондиціонерів;

 – гарантія якості, сертифікати.

Все кліматичне обладнання, монтажні і пусконалагоджувальні роботи відповідають вимогам українського законодавства та мають необхідну сертифікацію.

На нашому сайті можна знайти докладну інформацію про більш ніж 200 моделей кліматичної техніки та  придбати за найвигіднішою ціною.

 

ПОРТФОЛІО РОБІТ

Close Menu
Всі результати пошуку
×
×

Cart